Cennik usług

Cennik biura rachunkowego

Księgowość może być trudnym i złożonym procesem dla każdej firmy, zwłaszcza tej, która dopiero zaczyna. Jednak korzyści z prowadzenia dokładnych rejestrów znacznie przewyższają koszty w dłuższej perspektywie i będą coraz łatwiejsze z czasem i doświadczeniem. W tym blogu wyjaśnimy, dlaczego koszty księgowe są ważne, co dokładnie obejmują i jak można utrzymać je na jak najniższym poziomie, jednocześnie zachowując pełną dokumentację finansową. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o kosztach księgowych i ich wpływie na wynik finansowy Twojej firmy.

Cennik biura rachunkowego - oferta dla klientów indywidualnych

Dla firm jednoosobowych cennik oferty biura rachunkowego zaczyna się od około 800-1000 zł miesięcznie. Obejmuje to koszt wypełnienia Twoich kwartalnych i rocznych podatków, prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz śledzenia sprzedaży i wydatków. Dla pojedynczych przedsiębiorców cennik będzie nieco wyższy niż dla jednoosobowej firmy. Ceny oferty biura rachunkowego dla klientów indywidualnych w Polsce będą zależały od ilości pracy księgowej, jakiej wymaga Twoja firma.

Cennik biura rachunkowego - oferta dla dużych firm

Dla większych firm cennik oferty biura rachunkowego będzie oczywiście inny. Będzie on również zależał od rodzaju prowadzonej działalności. Na przykład kancelaria prawna będzie miała inne potrzeby księgowe niż firma marketingowa. Większe firmy będą zazwyczaj wymagały więcej pracy i usług księgowych niż mniejsze firmy. Będzie to miało odzwierciedlenie w cenniku, danej oferty. Cennik oferty biura rachunkowego dla dużych firm w Polsce będzie zaczynał się od około 5 000 zł miesięcznie. Obejmuje to prace księgowe wykonywane co miesiąc, a także wypełnianie podatków kwartalnych i rocznych. Cena będzie zależała od wielkości firmy.